INAPARTMENTS - profesjonalny i rzetelny operator

Zespół ekspertów INApartments posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości grupy PREMIUM i wspiera swych klientów, poczynając od etapu przygotowywania inwestycji aż po zapewnienie dobrych relacji na poziomie deweloper – mieszkańcy, gdy dane przedsięwzięcie jest już ukończone, a Lokale Usługowe sprzedane.

Dbamy równolegle o wizerunek inwestycji, komfort i bezpieczeństwo lokali przeznaczonych do wynajmu, jak również o spokój i wygodę stałych mieszkańców danego osiedla.

Naszym gościom, korzystającym z oferty pobytów krótkoterminowych, zapewniamy najwyższy standard wypoczynku, a najemcom w systemie Longstay (pobyty >30 dni) – komfortowe warunki mieszkalne. Właścicielom lokali gwarantujemy bezpieczeństwo wynajmu oraz indywidualnie dopracowaną strategię, zapewniającą maksymalizację zysków. Klientom Inwestującym w nieruchomości pomagamy na każdym etapie inwestycji - od wyboru lokalu, poprzez wsparcie w procesie zakupu i aranżacji wnętrza, aż po efektywne zarządzanie.

Naszym unikatowym produktem jest sieć wyjątkowych lokali, które dzięki swej popularności, na stałe już wpisały się w krajową mapę noclegową. Wyrabiamy markę każdego z naszych obiektów, dbając o spersonalizowane działania marketingowe – od stworzenia unikalnej identyfikacji wizualnej po przygotowanie skutecznego planu marketingowo–sprzedażowego Dbając o rosnące potrzeby klientów grupy PREMIUM, naszą ofertę od niedawna wzbogaciliśmy o program usług INAreception - rozbudowanej recepcji świadczącej usługi CONCIERGE. Dynamiczny rozwój pozwala nam zakreślać coraz szerszy krąg działań - poczynając od Trójmiasta, poprzez pas nadmorski aż po Kraków.

Jacek Dettlaff
Manager ds. Inwestycji
tel. (+48) 530 999 863
e-mail: [email protected]

Nasza filozofia

STYL i BEZKOMPROMISOWA WYGODA z usługami wysokiej jakości w najlepszych lokalizacjach.

Jako wiodąca marka w wynajmie krótko i długoterminowym - Longstay (pobyty >30 dni) wiemy, że najbardziej poszukiwane lokale powinny być komfortowe, przytulne, dające poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Zapewniamy zakwaterowanie w tworzonnej przez nas sieci wyjątkowych lokali – w pełni funkcjonalnych, wyposażonych w nowoczesne meble, wysokiej klasy sprzęty i udogodnienia niezbędne dla wygody pobytu. Obecnie nasi klienci mogą wybierać z bazy ponad 100 komfortowych lokali różnorodnych pod względem powierzchni, designu i kategorii cenowej, z których wszystkie zapewnią maksymalny komfort i imponującą różnorodność form.