• Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Dział marketingu
  • Adres

Biuro sprzedaży mieszkań

Katarzyna Świętek photoEmployee
Katarzyna Świętek Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań tel. kom. (+48) 603 260 143
tel.: (+48) 663 572 715
email: katarzyna.swietek@atal.pl
Klaudia Zając photoEmployee
Klaudia Zając Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań tel. kom. (+48) 609 510 887
tel.: (+48) 663 572 715
email: klaudia.zajac@atal.pl
Agnieszka Majkusiak photoEmployee
Agnieszka Majkusiak Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań
p.o. Kierownika ds. Sprzedaży Mieszkań
email: agnieszka.majkusiak@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Dział marketingu
  • Adres

Biuro filii

Edyta Mazur photoEmployee
Edyta Mazur Kierownik Filii Kraków email: edyta.mazur@atal.pl
Laurencjusz Krzystolik photoEmployee
Laurencjusz Krzystolik Dyrektor ds. Techniczno-Administracyjnych tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 206
email: laurencjusz.krzystolik@atal.pl
Ryszard Palka photoEmployee
Ryszard Palka Specjalista ds. Inwestycji i Gruntów tel. kom. (+48) 505 912 691
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 206
email: ryszard.palka@atal.pl
Małgorzata Stanek photoEmployee
Małgorzata Stanek Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji tel. kom. (+48) 603 442 227
tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 206
email: malgorzata.stanek@atal.pl
Iwona Michno-Faron photoEmployee
Iwona Michno-Faron Specjalista ds. Projektowania i Przygotowania Inwestycji tel. kom. (+48) 609 520 788
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 206
email: iwona.faron@atal.pl
Magdalena Bugajska photoEmployee
Magdalena Bugajska Specjalista ds. Projektów i Przygotowania Inwestycji tel. kom. (+48) 691 440 679
email: magdalena.bugajska@atal.pl
Wojciech Habel photoEmployee
Wojciech Habel Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej tel. kom. (+48) 603 882 163
tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 215
email: wojciech.habel@atal.pl
Jacek Stryszowski photoEmployee
Jacek Stryszowski Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej tel. kom. (+48) 609 150 297
email: jacek.stryszowski@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Dział marketingu
  • Adres

Dział obsługi posprzedażowej

Agnieszka Gryczkowska photoEmployee
Agnieszka Gryczkowska Starszy Specjalista ds. Umów z Klientami tel. kom. (+48) 607 550 391
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 207
email: agnieszka.gryczkowska@atal.pl
Małgorzata Rządca photoEmployee
Małgorzata Rządca Specjalista ds. Umów z Klientami tel. kom. (+48) 601 948 485
tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 205
email: malgorzata.rzadca@atal.pl
Lucyna Sułkowska photoEmployee
Lucyna Sułkowska Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 213
email: lucyna.sulkowska@atal.pl
Agnieszka Krzystanek photoEmployee
Agnieszka Krzystanek Specjalista ds. Administracji i Obsługi Posprzedażowej tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 215
email: agnieszka.krzystanek@atal.pl
Wioleta Laska photoEmployee
Wioleta Laska Asystentka ds. Obsługi Posprzedażowej tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 215
email: wioleta.laska@atal.pl
Angelika Czubat photoEmployee
Angelika Czubat Asystentka ds. Obsługi Posprzedażowej tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 213
email: angelika.czubat@atal.pl
Martyna Rokosa photoEmployee
Martyna Rokosa Asystentka Biura tel.: (+48) 12 661 50 82 wew. 203
email: martyna.rokosa@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Dział marketingu
  • Adres

Dział Wykończeń Mieszkań

Monika Bartkowicz photoEmployee
Monika Bartkowicz Specjalista ds. Wykończeń Mieszkań tel. kom. (+48) 605 780 074
email: monika.bartkowicz@atal.pl
Katarzyna Sabik photoEmployee
Katarzyna Sabik Kierownik Działu Wykończeń Mieszkań tel. kom. (+48) 691 122 203
email: katarzyna.sabik@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Dział marketingu
  • Adres

Inżynierowie

Adam Zając photoEmployee
Adam Zając Inżynier Budowy tel. kom. (+48) 603 250 486
email: adam.zajac@atal.pl
Karolina Pierzchała photoEmployee
Karolina Pierzchała Inżynier Budowy ds. Wykończeń Mieszkań tel. kom. (+48) 609 150 204
email: karolina.pierzchala@atal.pl
Anna Gałka  photoEmployee
Anna Gałka Koordynator ds. Wykończeń Mieszkań Kraków, Katowice, Trójmiasto email: anna.galka@atal.pl
Tobiasz Józefowski photoEmployee
Tobiasz Józefowski Koordynator Inwestycji - Kraków email: tobiasz.jozefowski@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Dział marketingu
  • Adres

Dział Marketingu

Alicja Wach photoEmployee
Alicja Wach Kierownik Działu Marketingu tel. kom. (+48) 663 218 881
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 211
email: alicja.wach@atal.pl
Elżbieta Rękosiewicz photoEmployee
Elżbieta Rękosiewicz Specjalista ds. Marketingu tel. kom. (+48) 783 442 220
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 211
email: elzbieta.rekosiewicz@atal.pl
Joanna Dudko photoEmployee
Joanna Dudko Asystentka ds. Marketingu tel. kom. (+48) 609 300 124
tel.: (+48) 12 661 50 82 w. 211
email: joanna.dudko@atal.pl
Agnieszka Podsiadło photoEmployee
Agnieszka Podsiadło Grafik Komputerowy tel. kom. (+48) 607 550 735
email: agnieszka.podsiadlo@atal.pl
  • Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • Biuro Filii
  • Dział Obsługi Posprzedażowej
  • Dział Wykończeń Mieszkań
  • Inżynierowie
  • Dział marketingu
  • Adres

Adres

ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań
ul. Nadwiślańska 11/331, 30-527 Kraków

poniedziałek : 10.00-18.00
wtorek-piątek : 8.00-16.00
tel.: (+48) 663 572 715
e-mail: bsmkrakow@atal.pl
ATAL S.A. Biuro Filii
ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków

poniedziałek-środa : 9.00-17.00
czwartek-piątek : 8.00-16.00
tel.: (+48) 12 661 50 82
fax: (+48) 12 626 08 90
e-mail: krakow@atal.pl


Szanowni Państwo, celem wcześniejszego umówienia spotkania z przedstawicielem Biura Sprzedaży Mieszkań zachęcamy do skorzystania z formularza lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:





Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij