Opis inwestycji

Bagry Park to wieloetapowa inwestycja położona przy ulicy Bagrowej w zielonej, spokojnej dzielnicy Podgórze. Nowoczesne i kameralne osiedle powstało w malowniczym sąsiedztwie zalewu Bagry, który jest oazą spokoju i wytchnienia dla mieszkańców inwestycji. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji powstają także Apartamenty Inwestycyjne. Stanowią one doskonały cel inwestycyjny, pozwalając czerpać zyski z krótko lub długoterminowego wynajmu. Doskonała lokalizacja, bliskość natury oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dzielnicy sprawiają, że Bagry Park są idealną przestrzenią dla mieszkańców, jak i przyszłych inwestorów.

Projekt Bagry Park założył wykorzystanie nowoczesnych i estetycznych materiałów wysokiej jakości. Elewacja budynków, pokryta tynkiem w odcieniach szarości, wzbogacona została klinkierem oraz drewnem lub panelem drewnopodobnym. Przestronne tarasy są ozdobione przeszklonymi balustradami nadającymi bryłom lekkości.

Dzięki bogatemu zagospodarowaniu terenu Bagry Park każdy mieszkaniec może skorzystać z wielu atrakcji. Specjalnie dla rodzin z dziećmi na osiedlu znajdują się aż trzy place zabaw. Pomiędzy budynkami dodatkowo postawiono altany ogrodowe, które są dobrym miejscem do wypoczynku.

 

Z myślą o miłośnikach sportu, którzy mieszkają w Bagry Park, zaprojektowano boisko do piłki siatkowej. Teren całego osiedla został ogrodzony oraz odpowiednio oświetlony. Posiada również bogatą infrastrukturę dróg wewnętrznych. Inwestycja spełnia wymagane normy dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz starszych, a we wszystkich budynkach dostępne są cichobieżne windy.

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne to przedsięwzięcie jednoetapowe, w ramach którego powstaną 132 lokale o metrażach od 24,26 do 47,76 mkw. Ich powierzchnie oraz układy zostały zaprojektowane tak, aby nowi właściciele mogli w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał.

Architekci zwrócili szczególną uwagę na funkcjonalność i dogodne rozmieszczenie wnętrz. W budynku powstanie również garaż podziemny z wydzielonymi 31 miejscami postojowymi dla samochodów i 2 dla motocykli. Ponadto, bezpośrednio przed budynkiem znajdzie się przestronny parking z 58 miejscami postojowymi dla samochodów i 3 miejscami dla motocykli. Inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne to doskonały cel na ulokowanie kapitału - idealny pod wynajem. Powierzchnie o niewielkim metrażu będą także tańsze w urządzeniu i późniejszym utrzymaniu, a ich atrakcyjna lokalizacja ułatwi dogodny dojazd do pracy lub na uczelnie.

Bagry Park – część mieszkaniowa

Cześć mieszkaniowa osiedla Bagry Park to pięcioetapowa inwestycja obejmująca łącznie ponad 30 budynków i niespełna 700 przestronnych apartamentów. Osiedle wyróżnia wysoki standard wykończenia, funkcjonalne układy mieszkań oraz mnogość udogodnień dla mieszkańców. Zostało ono także przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Każdy z etapów osiedla Bagry Park obejmuje przestronne, ergonomiczne mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach. Oferta doskonale wpasowała się w indywidualne potrzeby Klientów. Apartamenty o rozkładach od 2 do 5 pokoi pozwoliły na funkcjonalną i elegancką aranżację przestrzeni. Do każdego lokalu mieszkalnego przynależy taras lub balkon. Zmotoryzowani mieszkańcy mogą korzystać z licznych miejsc postojowych naziemnych i podziemnych.

Dodatkowo, na terenie III etapu inwestycji znajduje się 8 lokali usługowych. Mieszkańcy osiedla mają możliwość skorzystania z punktów usługowych, takich jak fryzjer czy salon kosmetyczny. Rodzice najmłodszych dzieci mogą również skorzystać ze żłobka. Osiedlowy market spożywczy umożliwia dokonanie najważniejszych zakupów. Mnogość udogodnień w obrębie osiedla, jak i w najbliższym otoczeniu pozwala na bezproblemowe i sprawne załatwienie codziennych spraw.