Wygląd i funkcjonalność

Inwestycja powstanie nieopodal nowoczesnego osiedla mieszkaniowego, zrealizowanego w dzielnicy Podgórze przez ATAL S.A. Nawiązując do istniejącej zabudowy, budynek Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne będzie cechował się nowoczesnym, pełnym lekkości designem. Elewacja zostanie pokryta tynkiem w odcieniach szarości i wzbogacona klinkierem lub materiałem drewnopodobnym. Atrakcyjności inwestycji dodadzą przestronne tarasy oraz balkony. Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne będą cechowały się nowoczesnością oraz wysoką jakością wykonania.

Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o komforcie przyszłych lokatorów. Budynek oświetli nowoczesny i energooszczędny system. Z kolei nad bezpieczeństwem czuwać będzie całodobowy monitoring.

Lokalizacja i komunikacja

Inwestycja Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne powstanie w dzielnicy Podgórze, na terenie Płaszowa przy ul. Bagrowej – jednej z najszybciej rozwijających się części Krakowa. O atrakcyjności okolicy świadczą liczne realizacje mieszkaniowe oraz usługowe i biurowe. Z kolei, bliskość położenia Zalewu Bagry sprawia, że okolica jest idealnym miejscem na aktywne spędzanie wolnego czasu. W odległości zaledwie kilku minut od Apartamentów Inwestycyjnych znajduje się strzeżone kąpielisko, kilka plaż czy wyciąg wakeboardowy. Natomiast przy ulicy Gromadzkiej, kilka minut jazdy autem, można skorzystać z kortów tenisowych i toru kartingowego. W niedalekim sąsiedztwie – przy ulicy Powstańców Wielkopolskich – ulokowane są również siłownie i nowoczesne centrum fitness. Co więcej, dzielnica Podgórze jest bardzo dobrze połączona z krakowskim systemem wydzielonych ścieżek rowerowych.

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne są doskonale skomunikowane z pozostałymi rejonami Krakowa. Budynek zlokalizowany będzie zaledwie 100 metrów w linii prostej od pętli autobusowo-tramwajowej Mały Płaszów, natomiast w odległości około 200 metrów znajduje się przystanek, z którego regularnie kursuje autobus miejski. Tramwajem z pobliskiej pętli autobusowo-tramwajowej można w szybki i wygodny sposób dostać się do Dworca Głównego, Rynku czy na Kazimierz, a dojazd do Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Politechniki Krakowskiej czy Uniwersytetu Jagiellońskiego zajmuje zaledwie kilkanaście minut. W rejonie pętli tramwajowej Mały Płaszów planowane jest również wybudowanie parkingu „P+R”. „Parkuj i jedź Mały Płaszów” stanie się węzłem komunikacyjnym, łączącym transport tramwajowy, kolejowy i autobusowy.

Najbliższe popularne sklepy spożywcze znaleźć można przy pobliskiej ulicy Lipskiej. Zaledwie kilka minut jazdy samochodem zajmie dojazd do Krakowskiego Centrum Handlowo-Targowego, Centrum Handlowego M1 czy Bonarka City Center. Budynek Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne usytuowany zostanie nieopodal węzła kolejowego PKP Kraków Płaszów. Ulica Bagrowa, przy której znajdować się będzie inwestycja, jest również dobrze skomunikowana z autostradą A4, co zapewni ekspresowy wyjazd w kierunku Rzeszowa czy Wrocławia.

W pobliżu inwestycji

Bliskie sąsiedztwo urokliwego Zalewu Bagry – zaledwie 15 minut spacerem, rozbudowana infrastruktura komunikacyjna, bliskość sklepów oraz ogromny potencjał inwestycyjny, mieszkaniowy i rozrywkowy stanowią o bezkonkurencyjności tego miejsca.